Letnie Granie: Kaśka Sochacka

Milanówek

Śmiało można stwierdzić, że cykl Letnie Granie na stałe zagościł do kalendarza kulturalnego Milanówka. Już 7 sierpnia w Parku Zielony Dołek, wystąpi Kaśka Sochacka.

Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z Pradeł i śpiewa od dziecka.

W 2019 roku ukazała się debiutancka EP-ka Kaśki – „Wiśnia”. Pierwszym singlem była piosenka o tym samym tytule, która swoją premierę miała w audycji Piotra Stelmacha w radiowej Trójce. W styczniu 2020 roku na zaproszenie Piotra Stelmacha wystąpiła również podczas Offensywy De Luxe w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu Trójka.

26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records ukazał się debiutancki album Kaśki „Ciche dni”. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”).

W 2021 roku wygrała organizowany przez Gazetę Wyborczą plebiscyt Sanki dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce.

Utwór „Ciche dni” – przez wiele tygodni nr 1 na Liście Piosenek Radia 357.

Start godz. 19.00, Park Zielony Dołek
Wstęp na koncerty jest wolny. Przed wejściem na wydarzenie otrzymasz specjalną wejściówkę, ponieważ obowiązuje limit osób.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.