Lego Star Wars w Nowej Stacji

Wydarzenie

Jeśli jesteście miłośnikami Lego oraz filmów „Star Wars” to koniecznie musicie odwiedzić Centrum Handlowo-Usługowe Nowa Stacja w najbliższy piątek i sobotę. Atrakcji zarówno dla małych, jak i dużych nie zabraknie.

Klocki Lego zna i uwielbia chyba każdy bez względu na wiek i płeć. Już 20 i 21 września (od godz. 10) każdy będzie mógł poczuć się ponownie jak dziecko. Wszystko za sprawą strefy Lego Star Wars, która pojawi się w Nowej Stacji.

Szereg atrakcji znajdą tu nie tylko dzieciaki, ale również dorośli. Jakie ciekawostki przygotowali organizatorzy? Lista jest bardzo interesująca.

Chętni będą mogli spróbować swoich sił w budowie floty Lego Star Wars. Najlepsi konstruktorzy mogą liczyć na nagrody niespodzianki. Wspólnie będzie można wybudować wielkie figury bohaterów Star Wars. W strefie foto będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcia z figurami postaci filmowych stworzonych w skali 1:1. Co więcej na wystawie figur Lego Star Wars będzie można zobaczyć największy w historii model Sokoła Millenium z serii Lego Star Wars Ultimate Collector Series (model składa się z 7500 klocków).

Na najmłodszych będzie czekać strefa Lego Duplo. Nie zabraknie również Strefy Lego Friends. Na wszystkich czekać będą liczne konkursy

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Lego Star Wars w Nowej Stacji”

 1. Robotpisu pisze:

  Sokół na zdjęciu to nie ten z 7500 elementow. Ten rzekom największy model kosztuje 2500 i się kurzy u mnie na półce, sprzedam za 2k z pudełkami i instrukcja.

 2. . pisze:

  Hahaha. I rozdać więcej 500+ do hiperinflacji nie?
  A idź pan w …??

  • Pan Prado pisze:

   Misiu, to nie jest rozdawanie tylko program socjalny jakie sa w kazdym cywilizowanym kraju zachodnim

   • Zed pisze:

    Ten misiu to pewnie z modnych ostatnio #SilniRazem. Powtarza co usłyszał lub co gorsza kazali

 3. Pan Prado pisze:

  właśnie taki statek powietrzny powinien przylecieć do Polski i zlikwidować wszystkich antypolaków z PO-KO-PSL-KUKIZ15 !

  • X pisze:

   Wszystko ładnie pięknie, tylko zapomniał Pan o największym szkodniku który nakrywa czapką wszystkich przez Pana wymienionych czyli o PISie

  • Grabarz pisze:

   Zwolennicy i członkowie opozycji sami stąd wkrótce wyjadą. Wcześniej odejdą ze szpitali, uniwersytetów, urzędów, sądów, pozamykają firmy i zwolnią pracowników. Ciekaw jestem, kto wówczas będzie łożył na twoją emeryturę. Zatoniesz wraz z całym narodowo socjalistycznym okrętem przy akompaniamencie propagandy umiłowanego przywódcy.

   • Pan Prado pisze:

    @G: Powiem ci że to byłoby najlepsze co mogłoby spotkać ten kraj, czyli oczyszczenie go ze złodziei i mafii…i dopiero wówczas można budować prawdziwą państwowość

    • Zed pisze:

     Otóż to. Przecież ci „niezastąpieni” nigdzie nie wyjadą. Ileż to już było zapowiedzi „znanych” i celebrytów różnej maści. Poza nielicznymi wyjątkami ich umiejętności i zdolności poza Polską tych z „uniwersytetów, urzędów, sądów” starczają co najwyżej na zmywak. Dlatego tak bardzo chcą żeby było tak jak było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe