Lady Pank, Natalia Kukulska i inni zagrają na Dniach Pruszkowa!

Pruszków

W ostatni weekend maja w Pruszkowie zaroi się od gwiazd! Wszystko z okazji Dni Pruszkowa! Na scenie wystąpią m.in. Lady Pank, Natalia Kukulska czy Ray Wilson – Genesis Classic.

W tym roku Dni Pruszkowa zmienią swoją lokalizację. W piątek 27 maja impreza od godz. 15.00 „rozgości się” na parkingu przy CDK. Jakie atrakcje będą czekać na mieszkańców? Po pierwsze będą to food trucki, w które zaoferują kuchnię z różnych stron świata. Po drugie to oczywiście koncerty. O godzinie 20:00 zagra DJ Insane, a o godzinie 21:30 odbędzie się impreza Hazel & Drum Live Show.

Na następne dni impreza przeniesie się na skwer im. ZTL „Pruszkowiacy” (teren przy studni oligoceńskiej przy ul. Lipowej). Oczywiście tu również nie zabraknie koncertów. W sobotę (28 maja) na scenie zobaczymy Arka Kłusowskiego, który wystąpi o godzinie 17:30. O godz. 19.00 rozpocznie się koncert Natalii Kukulskiej. Gwiazdą wieczoru będzie… zespół Lady Pank!!! Koncert rozpocznie się o godzinie 20:30.

W niedzielę (29 maja) również nie zabraknie muzycznych brzmień. Koncerty rozpoczną się o godzinie 17:30 od występu Zespołu Tańca Ludowego „Pruszkowiacy”. O godzinie 18:30 na scenie pojawi się Waldemar Malicki i soliści Filharmonii Dowcipu „Naga prawda o klasyce”, a o godzinie 20:00 wystąpi Ray Wilson – Genesis Classic.

W trakcie Dni Pruszkowa oprócz sporej dawki dobrej muzyki nie zabraknie też rozmaitych atrakcji m.in. animacji i warsztatów dla dzieci, dmuchańców, strefy gastronomicznej, strefy seniora i młodzieży.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Lady Pank, Natalia Kukulska i inni zagrają na Dniach Pruszkowa!”

 1. poptyk pisze:

  Terminy są na cały rok – https://goingapp.pl/wydarzenie/lady-pank-lp40-2/wrzesien-2022 Fajnie, że oni nadal tak dają czadu. Nie ma nudy, dzieje się, wszystko w dobrym kierunku. Ogólnie – bardzo ciekawie. I kto by pomyślał, że to jest tak wiekowa ekipa? Brawo!

 2. M. pisze:

  Nudy

 3. Pamiętamy pisze:

  panasewicz będzie się trzymał na nogach?

 4. kulturoznafca pisze:

  Hiszpański: chapuza ,Bułgarski: халтура, Polski chałtura- łapać/uprawiać chałturę, łatwa praca (szczególnie z dziedziny kultury, sztuki)

  • Jerzy pisze:

   Zamknij mordę! To artyści pierwszego sortu, zwłaszcza ten co na koncercie z okazji Dnia Dziecka pokazał genitalia na scenie.

 5. Ona pisze:

  Super !

 6. Frontman pisze:

  Obecność obowiązkowa !!!

 7. Ile można pisze:

  Odgrzewane kotlety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły