Labirynt pod Warszawa

Milanówek

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie czasu? Wpadnij do „Labirynt pod Warszawą” w Milanówku.

Labirynt pod Warszawą w Milanówku to miejsce przyjazne dzieciom i dorosłym. Labirynt powstał jesienią 2019 roku, jest jedyną taką atrakcją w promieniu 400 km od Warszawy. Labirynt to także świetne miejsce na organizację urodzin dla dzieci i dorosłych, spotkań towarzyskich, zlotów itp. psy mile widziane.

Pomysł na Labirynt powstał dość spontanicznie, kiedy to ciekawski przedszkolak zapytał czy możemy pojechać do labiryntu, takiego prawdziwego? Okazało się że labirynt jest, ale daleko….dlaczego więc nie zbudować takiego bliżej? Od pomysłu do realizacji minął rok i tak powstał Labirynt pod Warszawą, do którego was zapraszamy. – czytamy na profilu FB.

Wejście na teren i atrakcje: bezpłatne. Cennik za zabawę w dużym labiryncie: Dzieci do 100 cm wzrostu: bezpłatnie, Bilet ulgowy: 20 pln, Bilet normalny: 25 pln, Bilet grupowy: 15 pln (15 osób i więcej)

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Labirynt pod Warszawa”

 1. Jerzy pisze:

  Przecież to bzdury. Ogrody Tematyczne Hortulus Dobrzyca
  W Dobrzycy pod Koszalinem w 1992 roku zostały założone Ogrody Tematyczne Hortulus. Obecnie do zwiedzania dostępnych jest 28 różnych ogrodów tematycznych – różnią się stylem, dekoracjami i nastrojem. Zupełnie niedawno powstał labirynt z wieżą widokową. Zajmuje powierzchnię 1 ha i jest największym grabowym labiryntem na świecie. Alejki wewnątrz mają 3250 m długości. Wieża widokowa, ustawiona w sercu obiektu, pozwala na podziwianie labiryntów i, gdy zajdzie taka potrzeba, wyprowadzenie z nich zbłąkanego turysty. Z góry widać dokładnie, jak wygląda cała 3,2 kilometrowa trasa. Labirynt w Łebie, jedyny w Polsce tego typu obiekt w 3D, to świetna zabawa dla całych rodzin. Na powierzchni 5000 m kw. zbudowano naturalny, trwały labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami, które należy zdobyć po drodze do wyjścia. Zakręconą trasę najszybciej można przejść w około 20 minut. Jest jeszcze kilka innych labiryntów w Polsce.

 2. Monika pisze:

  Albo labirynt dla dzieci albo dla psów.

 3. loża@szydercuff pisze:

  Myślałem że nic nie przebije
  ,,Aronlda Schwarzeneggera siedzącego na sedesie”a jednak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe