Książki na zimowe wieczory za 2 zł

Piastów

Piastowska biblioteka zaprasza wszystkich, którzy chcą uzupełnić swoje księgozbiory o nowe pozycje. Nadchodzi kiermasz taniej książki.

Jesienne i zimowe wieczory zachęcają do zaszycia się w domu, pod kocem z kubkiem herbaty (lub gorącej czekolady) i ulubioną książką. Niestety, inflacja szaleje, zatem na książki statystyczny Polak wydaje coraz mniej.

Właśnie dla oszczędnych moli książkowych Miejska Biblioteka Publiczna w Piastowie organizuje Świąteczny Kiermasz Taniej Książki. Co będzie można kupić? Wystawione będą książki wycofane z księgozbioru – horrory, obyczajówki, książki dla dzieci i młodzieży, a także popularnonaukowe tomiszcza. Wszystko za jedyne 2 zł.

Kiermasz odbędzie się 10 grudnia (sobota) w czytelni Biblioteki Publicznej przy ul. 11 Listopada 2a. Start o godz. 9.00, koniec przewidziano na godz. 14.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe