Książka z dostawą do domu

Grodzisk Maz.

Grodziska biblioteka zachęca do czytania książek. Aby ułatwić do nich dostęp w tym trudnym okresie bibliotekarze wprowadzają bezpłatną usługę dostarczania książek, z której skorzystać mogą osoby starsze i niepełnosprawne.

Jak skorzystać z bezpłatnej dostawy książek? Trzeba być czytelnikiem biblioteki. Ale jeśli jeszcze nie majcie swojej „karty” nic nie szkodzi. Bibliotekarz zapisze was w trakcie pierwszej wizyty. Kto może liczyć na bezpłatna dostawę książek? – Usługa jest adresowana do osób niepełnosprawnych ruchowo, starszych (powyżej 70. roku życia) i przewlekle chorych, mających problemy z przemieszczaniem się zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki – informują bibliotekarze.

Jak zatem zamówić książkę? Zbiory biblioteczne (książki, filmy, audiobooki, urządzenie Czytak) można zamawiać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy
Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki przy ul. 3 Maja 57 dzwoniąc na nr telefonu 22 120 29 00 lub 798 956 923. Zamówienie można też składać drogą mailową: kontakt@biblioteka.grodzisk.pl

Pracownicy biblioteki dostarczą wybrane zbiory na wskazany adres po wcześniejszym umówieniu terminu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.