Krzysztof Tyniec w Salonie Poezji na Dzień Kobiet

Pruszków

Wyjątkowe spotkanie z okazji wyjątkowego święta szykuje się w Salonie Poezji K40. Gościem będzie Krzysztof Tyniec.

Nietuzinkowy aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, piosenkarz, komik, konferansjer i prezenter telewizyjny – Krzysztof Tyniec – zaprezentuje się w Salonie Poezji K40. Tytuł najbliższego spotkania – „To była blondynka”. Aktor przedstawi piosenki, wiersze i anegdoty związane z kobietami, o kobietach i dla kobiet. Wszak spotkanie odbędzie się tuż po Dniu Kobiet!

Co usłyszymy? Same wielkie przeboje – „Wakacje w kolorze blond”, „Bez miłości nie ma nic”, „Bo to się zwykle tak zaczyna”, „Romans (Dla kogo się tak pani wystroiła)”, czy „Historia jednej znajomości”. Gdzie? W Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie. Wydarzenie zaplanowano na 12 marca o godz. 12.00.
Bezpłatne wejściówki będą do odebrania już 3 marca od godz. 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie (ul. T. Kościuszki 41).

Na wydarzenie zapraszają Zarząd i Rada Powiatu Pruszkowskiego, Dyrektor MDK w Pruszkowie oraz Stowarzyszenie K40.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe