Kryminał z Podkowy na ekranach kin

Podkowa Leśna

Już 18 czerwca na ekranach kin będzie można zobaczyć fil „W jak morderstwo” oparty na książce Katarzyny Gacek o tym samym tytule. Akcja książki dzieje się w Podkowie Leśnej, więc nie mogło zabraknąć Miasta-Ogrodu w „kinowej” wersji.

Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety, znajduje Magda (Anna Smołowik), gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora (Paweł Domagała). Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa – ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery „W”, należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A to oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza. Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele. Tropy prowadzą do najbardziej szanowanych mieszkańców Podkowy, a nawet szejka Kataru… Czy Magdzie i Sikorze uda się dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa?

W obsadzie „W jak morderstwo” znaleźli się m.in. Anna Smołowik, Paweł Domagała, Piotr Adamczyk, Rafał Królikowski, Dorota Segda, Szymon Bobrowski.

Film kręcony był w Podkowie Leśnej i Warszawie w sierpniu i wrześniu 2020 r. Jesteście ciekawi jak Podkowa Leśna wypadła jako filmowa sceneria? Jeśli tak to koniecznie wybierzcie się do kina!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kryminał z Podkowy na ekranach kin”

  1. crabik pisze:

    Eeee tam…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Grill gazowy