Krosny będzie bawił do łez

Otrębusy

Nic nie mówi, a i tak wszyscy pękają ze śmiechu. Komediowe spektakle pantomimiczne Ireneusza Krosnego cieszą się ogromną popularnością. 7 października artysta zaprezentuje się w Mateczniku Mazowsze przy ul. Świerkowej 2 w Otrębusach.

Na scenie pojawia się mężczyzna w czarnym trykocie, co oznacza, że za chwilę widzowie będą śmiali się do łez. Ireneusz Krosny wypracował sobie pozycję czołowego, a na pewno najbardziej rozpoznawalnego mima w Polsce. Przygodę ze sceną rozpoczął w wieku 14 lat w Teatrze Ruchu i Pantomimy Migreska. Wraz z nim Krosny osiągał sukcesy, a później poszedł swoją drogą. Od 1992 roku funkcjonuje we własnym Teatrze Jednego Mima. Zdobywał nagrody na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce m.in. PaKa w Krakowie, Biesiady Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmiński i Mazurskim Lecie Kabaretowym „Mulatka” w Ełku.

Przez lata aktywności Ireneusz Krosny wypracował własny styl. Przekaz artysty trafia praktycznie do każdego bez względu na wiek. 7 października artysta wystąpi w Mateczniku Mazowsze, gdzie zaprezentuje program „Mowa ciała”. – Po raz pierwszy program składa się z dwóch zupełnie odmiennych części. Pierwsza pełna jest etiud pantomimicznych które w sposób ironiczny i humorystyczny ujmują sceny „z życia wzięte”. W drugiej mamy okazję poznać różne tajniki mima – jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, których tak naprawdę nie ma, itd. Poza tym możemy się sporo dowiedzieć o tym, co mówią nasze własne ciała w codziennym życiu  – przedstawiają organizatorzy.

Początek programu o 18.00. Są jeszcze bilety na występ Ireneusza Krosnego! Rezerwacji można dokonać tu. Bilety w cenie 74 zł.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy