Królowa Kier w Pruszkowskim Klubie Filmowym

Kino

W październikowej odsłonie Pruszkowskiego Klubu Filmowego zobaczymy szwedzki dramat „Królowa Kier”

Anne to szanowana w środowisku prawniczka, która pomaga nieletnim ofiarom molestowania seksualnego. Jej mąż Peter to uznany i ceniony lekarz. Wysoki status zawodowy i towarzyski widać w ich życiu. Mieszkają w eleganckiej posiadłości i wychowują cudowne bliźniaczki. Rodzina jak z obrazka. Ich świat do góry nogami wywraca Gustav, zbuntowany syn Petera z pierwszego małżeństwa.

Gdy chłopak zjawia się w domu ojca w Anne budzą się uśpione pragnienia. Ukradkowe spojrzenia, dwuznaczne gesty, przypadkowy dotyk tylko podsycają rządze. Czy zakazana relacja, w której do zyskania jest chwila erotycznego spełnienia, a do stracenia – wszystko, jest warta ryzyka?

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak kończy się ta historia to koniecznie wybierzcie się na pokaz Pruszkowskiego Klubu Filmowego. „Królową Kier” możecie zobaczyć 12 października o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Królowa Kier w Pruszkowskim Klubie Filmowym”

  1. Adam pisze:

    Proponuję w niedzielę odwiedzić kościół i przyjąć Komunię Świętą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe