Królewskie śniadanie Leny

Telewizja

Za nami kolejny odcinek programu Masterchef Junior. Lena Król z Pruszkowa zachwyciła w nim jurorów swoim pysznym królewskim śniadaniem.

Głównym zadaniem niedzielnego odcinka było przygotowanie śniadanie o łóżka. Wariacji na jego temat było wiele: tiramisu, naleśniki, omlety, tosty, jajka w koszulce. Co więcej uczestnicy mieli nie lada wyzwanie, ponieważ w gronie jurorów znalazła się kapryśna i wymagająca Magda Gessler.

Lena Król z Pruszkowa zaserwowała omlet z żółtek z szynką, pomidorami i papryką oraz mus z owoców z płatkami owsianymi. Jak jej dania ocenili jurorzy? – Eksperyment omletu na samych żółtkach jest niesłychanie interesujący – zaznaczyła Magda Gessler. – Lena ja myślę, że tu mamy prawdziwe śniadanie. Coś na słodko i na słono. Nie jestem fanem omletu na żółtkach, następnym razem dawaj całe jajko – zaznaczył Michel Moran.

W kolejnej konkurencji młodzi kucharze musieli samodzielnie wycisnąć sok. Była to konkurencja drużynowa. Lena w tej konkurencji współpracowała z Pauliną, Michaliną i Natalią. Nagrodą było oblanie dowolnego jurora sokiem arbuzowym, jabłkowym lub pomarańczowym. Dziewczyny z wyciskaniem soku poradziły sobie wyśmienicie i wygrały konkurencje. A jurorzy? No cóż… wszyscy trafili pod prysznic z soku.

Jeśli chcecie przygotować śniadanie zgodnie z pomysłem Leny, to przepis na nie znajdziecie tutaj.

Lenę Król będzie można oglądać w kolejnym odcinku Masterchef Junior już w kolejną niedzielę.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.