„KRĘCIOŁY” na Dzień Dziecka w Pruszkowie

Pruszków

Powiat pruszkowski zaprasza wszystkich na wydarzenie plenerowe „KRĘCIOŁY” do Parku im. Tadeusza Kościuszki. Zaplanowano moc atrakcji.

6 czerwca w godz. 16.00-20.00 w Parku im. T. Kościuszki w Pruszkowie odbędzie się impreza plenerowa „KRĘCIOŁY” organizowana przez powiat pruszkowski.
Na terenie parku odbędą się: plener plastyczny, warsztaty ceramiczne, konkurs – gra w inteligencję, malowanie twarzy, gry i zabawy z chustą Klanza, a także warsztaty naukowe. Będzie można też zajrzeć do pracowni budowania instrumentów muzycznych, wziąć udział w warsztatach plastycznych (upcyklingowa biżuteria, bajeczne balony) i konkursie plastycznym (kolorowe ślimaki).

Na scenie zaplanowano spektakle grup teatralnych (wychowankowie MDK), prezentacje wokalno-muzyczne (wychowankowie MDK), pokazy taneczne (wychowankowie MDK), koncert uczniów Szkoły Muzycznej, koncert Karola Bonawentury Mielińskiego, koncert „Nauczyciele Dzieciom”, koncert Bębniarzy „African Harmajder”.

Organizatorami imprezy są: Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Lutosławskiego w Pruszkowie, powiat pruszkowski i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “„KRĘCIOŁY” na Dzień Dziecka w Pruszkowie”

  1. Lucjan pisze:

    Fantastyczny prezydent i fantastyczne święto. Wszyscy mieszkańcy Pruszkowa bez wyjątku kłaniają się Panu nisko i dziękują. Pruszków zmienia się na lepsze. I nigdy nie dopuśćmy do władzy innych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły