Kosmiczne widowisko w Pruszkowie

Musical Kosmos to niesamowita opowieść o Wszechświecie wyrażona poprzez muzykę, śpiew, taniec i akrobacje. Show będzie można oglądać 26 i 27 stycznia w CKiS w Pruszkowie.

Musical Kosmos to show, które pokochali zarówno najmłodsi widzowie, jak i dorośli. Musical Kosmos skupia się nie tylko na przedstawieniu piękna współczesnego świata. Pokazuje również jego problemy. Bazą są tu kluczowe wartości i ich ulotność. Wszystko to ubrane jest w ciekawa historię, a odczucia potęguje kosmiczna sceneria. W przystępny sposób artyści pokazują nam jak potrzebna w życiu jest miłość , przyjaźń, radość i nadzieja. Teksty bawią i jednocześnie skłaniają do przemyśleń.

Taniec, akrobacje, piękne stroje, odpowiednio dobrana muzyka i wyjątkowa sceneria. To wszystko sprawia, że nie można przegapić Musicalu Kosmos.

Kosmos to autorski musical, którego premiera odbyła się w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim w 2018 r. Od tamtej pory musical obejrzało aż 21 tysięcy osób. Po dwóch latach przerwy Musical Kosmos ponownie powraca na scenę.

W Pruszkowie będzie można obejrzeć go w dwa styczniowe dni
26 stycznia (czwartek) godz. 18.00 bilety dostępne tutaj.
27 stycznia (piątek) godz. 19.00 bilety dostępne tutaj.
Miejsce: Centrum Kultury i Sportu
Bilety dostępne również w kasie CKiS 

Musical będzie wystawiany w tych dniach również w godzinach 9.00. 11.30
Rezerwacje oraz zakup biletów grupowych (zniżki już od 40 osób)
Joanna Szablewska
mail: bilety@teatrmlodych.pl
tel.: 535 624 186

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kosmiczne widowisko w Pruszkowie”

  1. Absolwent pisze:

    Kosmiczne wydarzenie to będzie jutro w LO T.Kościuszki – przyjeżdża morawiecki wieęc licealiści won na wycieczki, a on przywiezie swoich klaskaczy …. PiS rządzi w Pruszkowie niestety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły