Koncerty „Zaparkuj w Młochowie”

Nadarzyn

Nadarzyński Ośrodek Kultury przygotował ciekawą ofertę koncertów dla mieszkańców. W lipcu i sierpniu w młochowskim parku będzie można posłuchać muzyki granej na żywo.

Cykl „Zaparkuj w Młochowie” w ubiegłym roku cieszył się ogromną popularnością wśród słuchaczy. Dobra muzyka w połączeniu z malowniczą scenerią to ciekawa propozycja na spędzenie wakacyjnego wieczoru. Nie ma się więc co dziwić, że i w tym roku w młochowskim parku będzie można posłuchać muzyki. Artyści będą występować na tarasie przy kościele św. Michała Archanioła w Młochowie.

Pierwszy koncert odbędzie się już w najbliższą niedzielę 9 lipca. O godz. 16.00 na scenie zobaczymy Emilię Raiter (harfa) i Sebastiana Pikula (mandolina, lira korbowa, trąbka i skrzypce), którzy zaproszą nas na muzyczne „Opowieści o stworzeniu świata”. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Widzowie powinni zabrać ze sobą koc, by móc delektować się muzyką na parkowej polanie.

W kolejnych tygodniach słuchacze będą mogli posłuchać różnych gatunków muzyki. Już za tydzień usłyszymy najpiękniejsze arie operowe, operetkowe i musicalowe w ramach koncertu „Melodie bliskie sercu”. 23 lipca Młochów opanuje muzyka gospel, a to dzięki chórowi Gospel Joy. Cykl lipcowych koncertów zamknie występ Karoliny Skrzyńskiej z zespołem.

Sierpień rozpoczniemy dawką jazzu za sprawą koncertu „A Little Jazz Orchestra”. 13 sierpnia czeka nas koncert pod szyldem „Odrodzony dźwięk. The voice of suka”, dzięki któremu przypomnimy sobie o instrumencie smyczkowym o nazwie suka. Hiszpańskie rytmy rozgrzeją nas 20 sierpnia za sprawą Magdy Navarrete, która wystąpi z zespołem Caravana Banda. Cykl koncertów w Młochowie zamknie występ Kwartetu smyczkowego Prmina Vista.

Patronem medialnym koncertów „Zaparkuj w Młochowie” jest Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.