Koncerty noworoczne jeszcze przed nami

Region

Niektóre koncerty odbyły się w pierwszy dzień nowego roku, ale przed nami jeszcze kilka okazji do wysłuchania muzyki, a nawet wspólnego kolędowania.

W najbliższą niedzielę koncert noworoczny odbędzie się m.in. w Piastowie. Wydarzenie zatytułowane „Przetańczyć całą noc!” odbędzie się z udziałem Agaty Marcewicz-Szymańskiej (sopran), Grażyny Mądroch (sopran koloraturowy), Krzysztofa Marciniaka (tenor) oraz Dariusza Górskiego (bas). Artystom będzie towarzyszyć orkiestra. Start koncertu o godz. 17.00 w sali kina Baśń przy ul. Warszawskiej 24. Wstęp wolny.

W Grodzisku Mazowieckim odbył się już koncert typowo sylwestrowy. Jednak w tę sobotę mieszkańcy będą mieli jeszcze okazję wysłuchać Grodziskiej Orkiestry Rozrywkowej. Co więcej będzie to koncert inauguracyjny tego zespołu. Bilety w cenie 10 zł. Start koncertu o godz. 18.00. Miejsce wydarzenia to Kino Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9.

Również w sobotę ciekawa propozycja noworoczna dla mieszkańców Podkowy Leśnej. Chór Pośrodku Żywota zaprasza na koncert i wspólne śpiewanie kolęd „Dzieciątko się narodziło”. Początek o godzinie 17.00 w Pałacyku Kasyno. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.