Koncerty kolęd w regionie

Region

Mimo że Boże Narodzenie już dawno za nami, świąteczna aura nie musi nas opuszczać. Dzisiaj w kilku miejscach w regionie będzie można posłuchać najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Gdzie?

Kolędy i pastorałki to nieodzowny element każdych świąt. To one wprawiają nas w ten szczególny, świąteczny nastrój. Jeszcze dzisiaj możecie ich posłuchać. Poniżej prezentujemy listę koncertów kolęd i pastorałek w regionie.

W Pruszkowie o godz. 19.00 w kościele św. Józefa kolędy i pastorałki wyśpiewa „Mazowsze”. Zespół wyśpiewa najpiękniejsze pieśni: „Bóg się rodzi”, „Przybieżeli do Betlejem”, czy „W żłobie leży”. Na koncert zaprasza starosta powiatu pruszkowskiego Krzysztof Rymuza. Wstęp bezpłatny.

Parafia św. Floriana w Brwinowie zaprasza na koncert zespołu gospel „Z Potrzeby Serc”. Zespół kilkunastu śpiewających młodych ludzi i kilkuosobową sekcją instrumentalną zaprezentuje pieśni związane z Bożym Narodzeniem. Będą to np. „Mario, czy już wiesz”, „Emmanuel”, „Marana tha”, czy „Cicha noc”. Koncert zapoczątkuje obchody 600-lecia brwinowskiej parafii św. Floriana. Wstęp wolny.

„Trzej Królowie jadą…” – pod tym tytułem odbędzie się koncert kolędowy w kościele Przemienienia Pańskiego w Łąkach (gm. Grodzisk Mazowiecki). Wysłuchać będzie można chóru Fermata pod dyrekcją Alicji Podlewskiej-Paciorek przy akompaniamencie Macieja Klocińskiego i Waldemara Dąbrowskiego. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Piastów zaprasza do sali Miejskiego Ośrodka Kultury, na godz. 19.00, na koncert kolęd w wykonaniu Haliny Frąckowiak. Jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej estrady wyśpiewa nie tylko najpiękniejsze kolędy, lecz także swoje największe przeboje. Bilety w cenie 45 zł.

W styczniu czeka nas jeszcze kilka koncertów. Kiedy i gdzie? Śledźcie nasz portal!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.