Koncertowe parkowanie w Młochowie

Młochów

W wakacje trzeba odpocząć i naładować akumulatory. Można także relaksować się przy dobrej muzyce. Taką okazję przez całe wakacje mają mieszkańcy Młochowa, na których czekają koncerty na tarasie przy kościele św. Michała Archanioła.

Inicjatywa zaPARKUJ w Młochowie to niezwykle ciekawy pomysł dla miłośników muzyki. W lipcu i sierpniu mieszkańcy będą mogli spędzać sobotnie oraz niedzielne wieczory w wyjątkowym klimacie dźwiękowym. Organizatorzy, czyli Nadarzyński Ośrodek Kultury wraz z Parafią Rzymskokatolicką p.w. św. Michała Archanioła w Młochowie, stworzyli bogaty program.

Pierwszy koncert odbył się 10 lipca. Na scenie zaprezentował się kwarter smyczkowy Espresso, który zaprezentował utwory m.in. Wolfganga Amadeusza Mozarta, Jana Sebastiana Bacha czy Wojciecha Kilara. Kolejne muzyczne przeżycia już 16 lipca o godz. 16.00, kiedy to wystąpi zespół Sentido del Tango. Nie zabraknie doskonale znanych melodii Jerzego Petersburskiego, Carlesa Gardela i Henryka Warsa. W lipcu odbędą się jeszcze dwa koncerty. Sobota, 23 lipca, przebiegnie pod dyktando najsłynniejszych arii operetkowych. Z kolei 31 lipca zaprezentuje się zespół Cup of Time.

W sierpniu na miłośników muzyki czekają wrażenie rozrywkowo-jazzowe. Pierwszy koncert odbędzie się 14 sierpnia. Zespół The New Warsaw Trio zaprezentuje popularne utwory muzyki rozrywkowej. 21 sierpnia do Młochowa zawita A little Jazz Orchestra. W programie standardy jazzowe z lat 30- i 40-tych.

Wszystkie koncerty odbywają się o godz. 16.00. Wstęp wolny. Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych koncerty będą odbywały się w kościele.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.