Koncert zespołu Dżem, motocykle i świetna zabawa!

Natolin

W nadchodzący weekend odbędzie się kolejny otwarty zlot motocyklowy w Natolinie. W harmonogramie imprezy przygotowano wiele atrakcji, także dla tych najmłodszych. Ponadto na scenie wystąpi zespół Dżem!

W ich żyłach płynie benzyna, kochają ryk wydobywający się z silników ich motocykli i niejednokrotnie pokazali, że mają dobre serca organizując charytatywne imprezy. Mowa o klubie White Arrows, jego członkowie kolejny raz zapraszają na Motogrodzisko! Choć impreza będzie iście motocyklowa, to każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zapewniają organizatorzy dzieci także nie będą mogły narzekać na nudę.

Impreza rozpocznie się już w ten piątek, 19 sierpnia. Będzie to wieczór integracyjny z klubem White Arrows. Czego można się spodziewać? Przede wszystkim koncertów takich zespołów jak B-4 i Lost Rambler. Nikt nie będzie głodował, bo na stole pojawi się… pieczony dzik! To doskonały czas na pogawędki o motocyklach i nie tylko.

Kolejnego dnia, czyli w sobotę na uczestników imprezy będzie czekała moc atrakcji. Od godziny 8.00 przewidziano gry i konkursy dla dzieci oraz dorosłych. W tym czasie będą trwały także przygotowania zespołów muzycznych. A o godz. 14.00 wyruszy kawalkada motocykli. – W tym roku trasa parady przebiegnie nieco inaczej niż w poprzednich latach, a mianowicie: start ul. Chemiczna, następnie przejazd trasą 579, Szwolezerów, Poniatowskiego, Graniczną, Matejki, 3 Maja, Bartniaka, 1 Maja, Konspiracji, Zondka, Kościuszki, Sienkiewicza, Wólczyńska, Sadowa, Montwiłła, Sienkiewicza, Królewską do Milanówka i później Podwiejska Warszawską, Piłsudskiego, Smoleńskiego, Kościelną, Kościuszki, Kwiatową i na końcu powrót do ul. Chemicznej – czytamy na stronie klubu White Arrows.

O godz. 15.00 rozpoczną się koncerty! Wystąpia: T.T Band, Swear The Empress, Rock Union i gwiazda wieczoru – Dżem! Nie przewidziano, o której zakończy się impreza dlatego biesiada może trwać nawet do białego rana.

Niedzielny program to głównie msza polowa odprawiona przez księży motocyklistów na zakończenie zlotu.

Miejsce: Natolin, ul. Chemiczna.
Start: 19 sierpnia, godz. 15.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11354

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8917

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8405

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5745

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16