Koncert Wielkopiątkowy w MSHM

Pruszków

Święta Wielkanocne to jakże potrzebny nam we współczesnym, zaganianym świecie czas dla rodziny. Ale to również ciekawe, klimatyczne imprezy. Tuż przed świętami,14 kwietnia, MSHM zaprasza na Koncert Wielkopiątkowy.

W świat zadumy przeniosą nas w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego niezwykli artyści, bowiem wystąpią: Justyna Reczeniedi – sopran, Tomasz Warmijak – tenor oraz zespół Con Passione (Jerzy Cembrzyński – kontrabas, aranżacje, Kamila Szalińska-Bałwas – skrzypce, Michał Pindakiewicz – gitara). Wykonają polskie pieśni pasyjne, wprowadzą nas więc odpowiednio w klimat Wielkiego Piątku.

Będzie okazja posłuchać artystów w bardzo świątecznej atmosferze. Ale to nie wszystko. MSHM przygotowało na ten koncert specjalną ofertę promocyjną. Na czym ona polega? Do 7 kwietnia cena biletu podczas sprzedaży promocyjnej wynosi tylko 15 zł. Natomiast przy zakupie czterech biletów – piąty dostaniemy bezpłatnie! Warto skorzystać z oferty, gdyż od 8 kwietnia cena biletu będzie wynosić 30 zł. Zastrzeżenie – bilety zakupione w ten sposób nie podlegają późniejszym zwrotom.

Dodajmy, że Justyna Reczeniedi to nie tylko śpiewaczka, ale także skrzypaczka, polonistka, doktor sztuk muzycznych w dziedzinie wokalistyki. Natomiast Tomasz Warmijak umiejętności wokalne i interpretacyjne doskonalił jako uczestnik kursów mistrzowskich prowadzonych przez takich światowej sławy śpiewaków jak m.in. Richard Cross, Paul Esswood czy Salvatore Fisichella.

Start koncertu: 14 kwietnia, godz. 19.00. Miejsce MSHM im. Stefana Woydy w Pruszkowie, plac Jana Pawła II.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.