Koncert Vito Bambino w Pruszkowie

Pruszków

Już 14 maja w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie odbędzie się koncert Vito Bambino.

Vito, a właściwie Mateusz Dopieralski to aktor znany głównie z niemieckich produkcji czy scen teatralnych na których występował głównie będąc młodym, początkującym artystą. Vito Bambino wśród polskiej publiczności jest rozpoznawany przede wszystkim jako piosenkarz. To właśnie dzięki muzyce stał się popularny w Polsce. Jego głos jest nam dobrze znany przede wszystkim z utworów zespołu Bitamina, którego jest wokalistą. Rozgłos dały mu również współprace z takimi artystami jak Quebonafide, Sanah, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow czy Jan-rapowanie.

Utwory nagrywane z artystami z różnych gatunków muzycznych pozwoliły mu pokazać się wielu różnym grupom odbiorców. Muzyka Vito Bambino to przede wszystkim indie rock, indie-pop, hip-hop czy ogólnie pojęta muzyka alternatywna. W ramach projektu „Wszystko mi mówi” razem z Sanah, Arturem Rojkiem i Kwiatem Jabłoni przygotował własną interpretację utworu Skaldów – „wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. Rosnąca popularność artysty przyciąga wielu fanów na jego występy.

Start godz. 20:30
Bilety są dostępne tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Koncert Vito Bambino w Pruszkowie”

 1. Putin idy na *** pisze:

  Niestety ciemny prosty lud zadecydował że jutro zawyją syreny w rocznicę swieta matki boskiej smoleńskiej a za naszą granicą tuż obok rosyjscy zbrodniarze dewianci zabijają torturują i nawet gwaĺcą dzieci.
  Ale nasz PiS owski rząd uruchomi syreny dla własnej wygody a dźwięk syren dla milionów ukraincòw i ich dzieci przebywających u nas tylko pogłębi strach …

  PUTIN IDY NA ***

 2. Ten obcy pisze:

  A kto to jest?

 3. Starszy wilku pisze:

  Dawać Zenka do jasnej ciasnej ☺

  • Wilku Starszy pisze:

   Przestań się podszywać pode mnie, wilku nie slucha takiego badziewia z bazarku! Idz se słuchać te ścierwo i disco polo razem z paca(nem)

 4. Jacenty pisze:

  nikt tego wieśniaka śpiewającego w piżamie nie słucha. Przyjdzie co najwyżej kilka osób i to mało rozgarniętych.

 5. popieranie prawdziwej tfurczości pisze:

  CHŁTURA Zawsze piszemy ten wyraz przez ch, bo to zapożyczenie słowiańskie, a nie niemieckie. Jest to rusycyzm z połowy XX w., z ros. халтура ‘fuszerka; tandeta; partanina’.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły