Koncert świąteczny z Maciejem Miecznikowskim

Piastów

Jeśli chcecie drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia spędzić nieco inaczej to koniecznie wybierzcie się na Koncert Świąteczny do Piastowa.

Większość z nas Macieja Miecznikowskiego kojarzy z przebojami grupy Leszcze. „Kombinuj dziewczyno” czy „Ta dziewczyna” na długo zapadają w pamięć. Podobnie jak charakterystyczny głos i ciepły uśmiech Macieja Miecznikowskiego. Piosenkarz z wykształcenia jest śpiewakiem operowy, nie dziwi więc fakt, że jako solista występował w oratoriach, m.in. „Tu es Petrus” oraz „Psałterz wrześniowy”.

Teraz wszyscy będziemy mieli okazję usłyszeć i zobaczyć artystę w trakcie występu na żywo. Maciej Miecznikowski wystąpi z „Koncertem świątecznym” już 26 grudnia w parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie. Artysta wykona najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki oraz akustyczne wersje utworów z oratoriów Tryptyk Świętokrzyski i Siedem Pieśni Marii. W repertuarze nie zabraknie również znanych „zimowych” piosenek. Na koncert zaprasza Stowarzyszenie Możesz.

Start: 26 grudnia, godz. 19.00
Miejsce: Parafia Chrystusa Króla Wszechświata

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.