Koncert przy Tężni – przeboje Anny German i Bernarda Ładysza

Pruszków

Przed nami ostatni już koncert w ramach cyklu Koncerty przy Tężni w Pruszkowie. Tym razem ze sceny w Parku Kościuszki popłyną największe przeboje Anny German i Bernarda Ładysza.

W postacie niezapomnianych Artystów wcielą się: Natalia Kovalenko – jako Anna German, natomiast Bernarda Ładysza przedstawi Jego Syn – Aleksander Czajkowski-Ładysz.

W programie koncertu usłyszymy największe przeboje Anny German m.in.: „ Tańczące Eurydyki ”, „Człowieczy los”, „Być może”, „Pomyśl o mnie”, „Melodia dla synka”, „Cztery karty”, „Moja Matko”, a z repertuaru Bernarda Ładysza m.in.: „ Ten Zegar Stary ”, „Gdybym był bogaczem”, „Missisipi”, „Jak długo w sercach naszych”, „To świt to zmrok”, „Zielone lata”, „Moja Matko ja wiem”, „Droga”.
Doskonali Artyści, niepowtarzalny parkowy klimat i ponadczasowa tematyka prezentowanych utworów zaproszą Państwa w sentymentalną muzyczną podróż.

Start: 20 sierpnia, godz. 18.00
Miejsce: Park Kościuszki w Pruszkowie
Wstęp wolny

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.