Koncert noworoczny w Piastowie

Piastów

Już niebawem w piastowskim Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie, w sali Kina Baśń wybrzmi Koncert Noworoczny.

Początek stycznia obfituje w wydarzenia kulturalne. Gdzieniegdzie można usłyszeć koncerty kolęd i pastorałek, które jeszcze podtrzymują świąteczny klimat. Słyszeć dają się także piosenki koncertów noworocznych. Już 15 stycznia będzie można wysłuchać Koncertu Noworocznego Fundacji im. Bogny Sokorskiej.

Kto wystąpi? Na scenie pojawi się Agnieszka Kozłowska (sopran), Grażyna Mądroch (sopran koloraturowy), Ryszard Morka (bas), Leszek Świdziński (tenor), Jan Zakrzewski (tenor), Filip Borowski (aktor). Wystąpią oni z Adamem Sychowskim wraz z orkiestrą kameralną INTERMEZZO.

Z głośników będzie słychać największe przeboje operetkowe i musicalowe. Nie zabraknie też utworów estradowych z repertuaru światowego.

Bilety na wydarzenie w cenie 35 zł można kupić w kasie Kina Baśń, w godzinach pracy kina, oraz przez stronę www.mokpiastow.pl. Koncert odbędzie się 15 stycznia o godz. 17.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.