Koncert na Dzień Babci i Dziadka

Pruszków

Od jutra (15 stycznia) można odbierać bezpłatne wejściówki na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. W pruszkowskim Centrum Kultury i Sportu wystąpi Magdalena Zawadzka.

Magdalena Zawadzka to znana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Program, który zaprezentuje brzmi „Pamiętnik liryczny”. Jest on złożony z piosenek Wojciecha Młynarskiego, Mariana Hemara, Jeremiego Przybory, wierszy w formie śpiewanej Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej oraz z utworów premierowych napisanych specjalnie dla Magdy Zawadzkiej przez Marcina Sosnowskiego.

Artystce towarzyszyć będzie Katarzyna Łochowska – wokal, a także pianista Marcin Mazurek. Przed gwiazdą wystąpią dzieci z KaChórku, dziecięcej grupy wokalnej działającej przy Stowarzyszeniu K40.

Bezpłatne zaproszenia na koncert można odbierać od 15 stycznia, od godz. 18.00 w recepcji Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie (ul. Bohaterów Warszawy 4).

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.