Koncert kolęd w gospelowych aranżacjach

Brwinów

Już 6 stycznia w parafii św. Floriana w Brwinowie będzie wyjątkowy koncert kolęd, na którym wystąpi zespół Gospel „Z Potrzeby Serc”. Start koncertu o godz. 19.00.

Grupa „Z Potrzeby Serc” zagra ponownie w Brwinowie, tym razem z innym repertuarem – kolędami w energicznych, gospelowych aranżacjach. Kwietniowy koncert zespołu cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, teraz organizatorzy liczą na powtórkę!

Z Potrzeby Serc to zespół Gospel, który działa w obecnie Warszawie. Istniejącą od 16 lat grupę tworzą doświadczeni wokaliści i zawodowi muzycy. Formacja dała już wiele koncertów w Polsce i za granicą, występując m.in z Natalią Niemen, Ewą Urygą czy Beatą Bednarz. Najbliższe plany zespołu to płyta z autorskim repertuarem. Wiosną ubiegłego roku ukazał się ich najnowszy singiel „Któż jest jak Pan”.

Start: 6 stycznia, godz. 19.00
Miejsce: Brwinów, kościół św. Floriana
Wstęp wolny

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.