Koncert Dżemu i inne imprezy odwołane

Koncert

Nie mamy dobrych informacji dla wszystkich tych, którzy czekali na grodziski koncert Dżemu. Wydarzenie zostało odwołane ze względu na… zagrożenie koronawirusem.

Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim ogranicza liczbę imprez. Wszystko ze względu na rosnącą liczbę zachorowań na koronawirusa. – W związku z pojawieniem się kolejnych przypadków koronowirusa w Polsce i w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu wydarzeń, których jesteśmy organizatorem lub współorganizatorem, a w których bierze udział liczna publiczność. Wydarzenia te odbędą się w późniejszym czasie, a o nowych terminach będziemy Państwa informować – poinformowało Centrum Kultury na swoim facebookowym funpage’u.

Na liście odwołanych wydarzeń znalazł się również koncert Dżemu, który miał się odbyć 13 marca. Główny organizator koncertu wstrzymał sprzedaż biletów. — Kochani! Ze względu na sytuację epidemiologiczną, na występowanie i rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce, podjeliśmy decyzję o wstrzymaniu sprzedaży biletów na koncert zespołu Dżem który miał się odbyć 13 marca w – informuje Rat Events.

Agencja artystyczna wspólnie z zespołem szuka rozwiązania tej sytuacji. Rozważane opcje to zmiana terminu koncertu lub zwrot pieniędzy za bilety.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Koncert Dżemu i inne imprezy odwołane”

 1. Ania pisze:

  Uważam że powinny inne miasta powinny iść śladami Grodziska tym bardziej że https://www.przegladregionalny.pl/aktualnosci/koronawirus-w-pruszkowie-wojt-nadarzyna-objety-kwarantanna/

 2. Ania pisze:

  Uważam że inne miasta powinny iść śladami Grodziska tym bardziej że https://www.przegladregionalny.pl/aktualnosci/koronawirus-w-pruszkowie-wojt-nadarzyna-objety-kwarantanna/

 3. Wiktor pisze:

  Bardzo słuszna decyzja. Im mniej skupisk ludzi, tym lepiej. Inne miasta powinny brać przykład z Grodziska. Co na to Milanówek, Nadarzyn, Piastów, Pruszków czy Brwinów? Jak zwykle władze zaspały!

 4. Mediolanczyk pisze:

  Powinni zamknac kina baseny dyskoteki koscioły do czasu az ten orkan przejdzie !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Grill gazowy