Koncert do północy: Stanisława Celińska i Krzesimir Dębski

Koncert

W tegorocznej odsłonie pruszkowskiego „Koncertu do północy” usłyszymy wyjątkowo klimatyczne recitale Stanisławy Celińskiej i Krzesimira Dębskiego z Zagan Acoustic.

„Koncert do północy” to wieloletnia pruszkowska tradycja. Od innych miejskich imprez różni się kameralną atmosferą, możliwością zobaczenia i usłyszenia artystów tworzących dla bardziej wymagającej publiczności. W tym roku gwiazdami imprezy będą Stanisława Celińska oraz Krzesimir Dębski z Zagan Acoustic.

Stanisława Celińska to żywa legenda polskiego filmu, teatru i muzyki. Na scenie od 1969 r. Na ekranie jest mistrzynią w kreowaniu wyrazistych postaci. W twórczości muzycznej pokazuje słuchaczom bardziej subtelne oblicze i wspaniały głos, stworzony wręcz do snucia pięknych muzycznych opowieści. Podczas pruszkowskiego koncertu artystce będzie towarzyszył zespół pod kierownictwem Macieja Muraszko.

Krzesimir Dębski to uznany kompozytor, skrzypek i dyrygent. Twórca muzyki filmowej. Do Pruszkowa przyjedzie razem z Zagan Acoustic, kwartetem specjalizującym się w łączeniu awangardy, jazzu i folku.

Pruszkowski „Koncert do północy” już 20 lipca na placu Jana Pawła II. Początek o godz. 19.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Koncert do północy: Stanisława Celińska i Krzesimir Dębski”

 1. Anonim pisze:

  Po co tych faszystów do Pruszkowa zaprosili !!! Wara

 2. jo pisze:

  Wielki sukces pana prezydenta 😉

 3. Bono pisze:

  Kiedy U2 przyjedzie do Pruszkowa?

 4. Ej pisze:

  Chciałabym to zobaczyć i posłuchać.
  Pozdrowienia dla pani Celińskiej i Pana Dębskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły