Koncert Derrick Mckenzie JFE

Grodzisk Maz.

Derrick Mckenzie jest czynnym perkusistą światowej sławy zespołu Jamiroquai. Jazz Funk Experience to nowo powstały zespół będący wynikiem kolaboracji między Derrickiem a polskimi muzykami. Koncert tej grupy artystów odbędzie się w grodziskim Centrum Kultury już w niedzielę.

– Spotkanie „groove mastera” z jednym z najbardziej cenionych i utalentowanych polskich pianistów i kompozytorów Pawłem Kaczmarczykiem zaowocowało utworzeniem formacji obracającej się w klimacie jazzu, muzyki funk i soul – czytamy na stronie Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Mckenzie swoją przygodę z perkusją rozpoczął już w wieku sześciu lat! – Wyjątkowy jako muzyk, artysta i człowiek. Nikt nie zagra tego tak, jak on. Przesympatyczny, doświadczony i bardzo pokorny jako muzyk i artysta. Wyjątkowo ciepło wypowiada się o Polsce i Polakach – napisał o nim portal magazynperkusista.pl.

Co ciekawe zamiennie z Pawłem Kaczmarczykiem w zespole gra też Matt Johnson, czynny pianista Jamiroquai. Poza nimi, a także i Mackenzie, filarem zespołu jest wielokrotny laureat prestiżowych nagród Michał Barański (basista). To niepowtarzalna okazja, by wysłuchać taki koncert.

Kto jeszcze wchodzi w skład zespołu? Oto pełna lista członków:
Derrick Mckenzie (Jamiroquai) – perkusja
Matt Johnson (Jamiroquai) – instrumenty klawiszowe
Michał Barański – bas
Olaf Węgier – saksofon
Łukasz Belcyr – gitara

Koncert odbędzie się 30 października, w niedzielę. Miejsce imprezy to Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Spółdzielczej 9. Start o godz. 20.00.

Bilety w cenie 40 zł.

Tak muzycy zachęcają przybycia na koncert:

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.