Komplet widzów na Pruszkowskim Kinie Plenerowym

Pruszków

Za nami półmetek projekcji pod chmurką w Pruszkowie. Ostatni lipcowy seans Pruszkowskiego Kina Letniego przyciągnął rzesze widzów.

Piękny ciepły wieczór sprawił że pruszkowskiego Parku Potulickich zawitało wiele osób. W otoczeniu zieleni, pod gwiazdami w trakcie sobotniego seansu Pruszkowskiego Kina Letniego mogliśmy obejrzeć niezwykłą historię pewnego osobliwego domu i jego lokatorów.

Oczywiście chodzi tu o „Osobliwy dom Pani Peregrnie”, czyli niezwykłą, oryginalną i szaloną historię w świecie fantasy stworzoną przez reżysera- wizjonera Tima Burtona. Burton stworzył pełną zwrotów akcji historię w wyjątkowym otoczeniu. Widzowie towarzyszą młodemu chłopcu w ciekawej przygodzie. Jake poznaje między innymi potrafiącą lewitować Emmę, władającą ogniem Olive, czy niewidzialnego Millarda i pragnie odkryć, jaką osobliwością sam dysponuje. Wkrótce okazuje się, że zbliża się wielkie niebezpieczeństwo – dzieci muszą współdziałać, zebrać wszystkie siły i niesamowite umiejętności, by ochronić swój niezwykły świat.

Doskonała pogoda, świetny film sprawiły, że na Pruszkowskim Kinie Letnim widzowie pojawili się w komplecie. Z drugą połówką, paczką znajomych, na rowerach a nawet z psem lub samotnie – kino pod gwiazdami to doskonała rozrywka dla każdego!

Już dziś zapraszamy na kolejny seans, który odbędzie się już w sobotę. Szykuje się jednak mała zmiana. W sierpniu wszystkie projekcie startują o godz. 20.30.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.