Komediowo w Pruszkowskim Kinie Letnim

Pruszków

Było kino z gatunku science-fiction, była biografia, był i film wojenny. Teraz przyszłą pora na dobrą komedię. Już w sobotę w Pruszkowskim Kinie Letnim zobaczycie „Co ty wiesz o swoim dziadku?”

Dick (Robert De Niro) jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i świeżo upieczonym wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona (Zac Efron) – młodzieńca nudnego jak seks ślimaków. Dick nie jest jednak nudnym i trzymającym wojskowy rygor emerytem. Wręcz odwrotnie Dick doskonale wie co to dobra i męska zabawa. Postanawia więc zrobić z wnuka prawdziwego mężczyznę i zabiera go w podróż w poszukiwaniu utraconego testosteronu. Pomysł jest dość prosty – zdeprawować chłopaka za pomocą maksymalnej ilości źle prowadzących się niewiast, a przy okazji… samemu skorzystać z ich wdzięków. Jason początkowo opiera się jak może, szczególnie, że już wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Dick potęguje jednak swe wysiłki, a że z niejednego pieca chleb jadał, wie, że są takie pokusy, którym nie oprze się nawet święty…

Perypetie Dicka i jego wnuka Jasona wprawią Was w świetny humor i zagwarantują świetną zabawę. O tym jak zakończy się historia „świętego” Jasona przekonacie się już w sobotę w trakcie projekcji Pruszkowskiego Kina Letniego. Zabierzcie ze sobą paczkę znajomych, ciepły koc i jakiś prowiant. Świetną atmosferę oraz miejsca siedzące (ponad 500) gwarantujemy my! Do Parku Potulickich w rejon studni wody oligoceńskiej przy ul. Lipowej zapraszamy w sobotę o 20.30.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe