Komediowo w Pruszkowskim Kinie Letnim

Kino

Już w najbliższą sobotę kolejna odsłona Pruszkowskiego Kina Letniego. Tym razem zobaczymy świetną komedię „Złe mamuśki”.

Matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell (Mila Kunis). A jak jest w rzeczywistości? To harująca 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu matka, która jest przepracowana i znudzona monotonią matczynych obowiązków. Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i rusza w miasto! Co może zrobić matka uwolniona od domowych obowiązków? Wiele rzeczy, złych rzeczy, które oburzają obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców. Amy tymczasem z dziką rozkoszą sieje ferment odkrywa, że nie chodzi o to by być perfekcyjną mamą. Ważniejsze jest to, że szczęśliwa mama to lepsza mama. 

Perypetie Amy zapewne u każdej z mam wywołają uśmiech na twarzy. Może niektóre z was stwierdzą, że nie trzeba myć podłogi 30 raz, a zamiast tego lepiej usiąść choćby na kwadrans w fotelu i nie robić nic? 

Jeśli szukacie pomysłu na spędzenie sobotniego wieczoru z uśmiechem na twarzy to koniecznie wybierzcie się do Parku Kościuszki. Na widzów jak zawsze czekać będą leżaki i krzesełka. Widzimy się w sobotę o 21.30.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.   

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.