Komediowo w Kinie Letnim

Kino

Przed nami kolejna odsłona Pruszkowskiego Kina Letniego. Tym razem zobaczymy komedię i to polską. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” z plejadą gwiazd rolach głównych.

To jedna z głośniejszych komedii ostatnich miesięcy. W obsadzie znalazła się cała plejada polskich gwiazd. Obok Alicji Bachledy-Curuś na ekranie pojawiają się m.in. Dominika Kluźniak, Aleksandra Hamkało, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski, Leszek Lichota i Tomasz Oświeciński.

O czym opowiada film? Siedmiu mężczyzn poszukuje wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety.

Filip to sympatyczny roztrzepaniec, który właśnie traci pracę, gdy ledwie co poznana Zosia oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi zawsze wszystko się udaje, narzeczona i własny dom już czekają. Gdyby tylko nie ta panika przed poważnym zobowiązaniem…

Producent muzyczny i podrywacz Kordian nie planuje jeszcze życiowej stabilizacji – dla niego życie to szaleństwo i stan wiecznego upojenia. Ricky to gwiazdor wymagający niezwykle intensywnej opieki i tylko on potrafi wyprowadzić Kordiana z tego stanu. Opuszczony przez żonę kierowca autobusu Stefan wszelkimi sposobami stara się odzyskać Julię.

Początek seansu w najbliższą sobotę o godz. 20.30 w pruszkowskim Parku Kościuszki. Wstęp wolny!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.  

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.