Komedia Terapeutyczna „Cudowna Terapia”

Pruszków

Szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie popołudnia? A co powiecie na teatr i to w Pruszkowie? Polecamy spektakl „Cudowna Terapia”, ale ostrzegamy zostały już ostatnie wolne bilety!

„Cudowna Terapia” to najnowszy spektakl komediowy. Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku.

Małżeństwo to niebo czy piekło? Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

Odpowiedzi znajdziecie w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”.

Na scenie zobaczymy Dominikę Ostałowską, Dariusza Kordka oraz Artura Pontka.

Start: 12 listopada, godz. 2022
Miejsce: Pruszków, CKiS
Bilety: KupBilecik.pl

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.