Koło Gospodyń Wiejskich „Zielona Owczarnia” zaprasza na spotkanie!

Owczarnia

Koła Gospodyń Wiejskich coraz prężniej działają w naszym regionie. Kolejne – „Zielona Owczarnia” – zainaugurowało swoją działalność 24 marca, a już 14 kwietnia zaprasza na spotkanie otwarte.

Koła Gospodyń Wiejskich to grupy, dzięki którym lokalne społeczności mogą się integrować, realizować ciekawe projekty, działać dla mieszkańców i wspólnie z nimi. 24 marca 2024r., o godzinie 18.00 w Wiejskiej Świetlicy Owca, nastąpiła uroczysta inauguracja działalności Koła Gospodyń Wiejskich „Zielona Owczarnia”,podczas którego obecni byli Pan Emil Sawicki –reprezentujący Panią Poseł i Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Panią Bożenę Żelazowską; Pan Arkadiusz Kosiński – burmistrz Gminy Brwinów; Pan Mariusz Baranowski – radny Powiatu Pruszkowskiego; Pani Lidia Iwoła – radna Gminy Brwinów; Pan Sławomir Rakowiecki – radny Gminy Brwinów i Przewodniczący Rady Miejskiej.

Po hucznym otwarciu, przyszedł czas na działanie. Koło zaprasza na spotkanie otwarte, które odbędzie się już 14 kwietnia o godz. 18.00 w Świetlicy OWCA przy ul. Cyprysowej 4 w Owczarni. – Zapraszamy wszystkie chętne do działania Panie – mieszkanki Owczarni i okolic. Będzie można zapoznać się z nami, z naszymi planami działań, poczuć atmosferę, klimat i przyłączyć się do nas – zachęcają członkinie „Zielonej Owczarni”.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Koło Gospodyń Wiejskich „Zielona Owczarnia” zaprasza na spotkanie!”

  1. Pewnie hejter pisze:

    Zapraszają Panie. Czyli Panom wstęp wzbroniony? Fajnie, nie ma co…
    Swoją drogą skoro Zielona Owczarnia, to dobrze aby zajęła się posprzątaniem Owczarni bo na razie jest zaśmiecona.

  2. robot pisze:

    Zebranie koła gospodyń bez Janusza Kowalskiego to jak zupa bez soli i przypraw. 😔

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły