Kolejny koncert „Zaparkuj w Młochowie” już 5 sierpnia!

Koncert

Koncerty plenerowe to ciekawa propozycja na spędzenie letniego wieczoru. Już 5 sierpnia zapraszamy do parku w Młochowie na koncert „Pieśni i dumki”.

Tym razem w ramach cyklu „Zaparkuj w Młochowie” na scenie pojawi się zespół Drohobycki Ensemble. Artyści w swoim dorobku mają utwory klasyczne, oparte na muzyce tradycyjnej   Zakarpacia, Mołdawii, Rumunii, Ukrainy i regionów pobliskich, ale również współczesne aranżacje starych melodii oraz popularne pieśni i dumki polskie i ukraińskie. Zapowiada się dobra zabawa!

W Młochowie wystąpią: Natalia Tsygylyk (bandura, wokal), Natalia Hamar (bandura, wokal), Jerzy Czumak (bajan),Wasyl Hamar (sopyłka, friłka, Fletnia Pana), Katarzyna Tulik (słowo o muzyce). Muzycy są laureatami  nagród w Konkursach Zespołów Ludowych. Koncertują na Ukrainie, Litwie, Łotwie i Estonii, ale wielokrotnie zagrali również w Polsce. 

Koncert odbędzie się w niedzielę 5  sierpnia o godz. 16.00 na terenie Zespołu Parkowo Pałacowego w Młochowie przy ul. Platanowej. Wstęp bezpłatny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe