Kolejna potańcówka już niebawem

Pruszków

Trzeba przyznać, że tegoroczne potańcówki przypadły do gustu mieszkańców. Najbliższa okazja do tego, by wybrać się na „fajfy” będzie już 23 września.

Letnie pruszkowskie potańcówki okazały się strzałem w „dziesiątkę”. A kto powiedział, że tańczyć nie można jesienią? W Pruszkowie już 23 września odbędzie się potańcówka. Tym razem nie będziemy się jednak bawić w Parku Kościuszki. Impreza zostanie zorganizowana „pod dachem”.

Wieczorek taneczny zostanie zorganizowany w sali gimnastycznej szkoły przy ul. Hubala 4  Organizatorzy przygotowali różnorodną muzykę, dlatego każdy będzie mógł znaleźć piosenkę odpowiednią dla siebie. Motywem przewodnim będzie muzyka z lat 80. oraz 90., które zagra dla Was DJ Wodzirej Leszek Tondera.

Start: 23 września godz. 18.00
Miejsce: Szkoła podstawowa nr 4 ul. Hubala 4

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kolejna potańcówka już niebawem”

  1. 2 lewe nogi pisze:

    Może jakaś wolontariuszka-desperatka zechce nauczać tańców klasycznych na w/w spotkaniach? chcę nauczyć się tańczyć walca ale depczę po nogach i nie mam z kim ćwiczyć 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły