Kolejna odsłona Miejskiej Ciuchci w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Grodziska Miejska Ciuchcia zdobyła serca mieszkańców i w najbliższy weekend znów zabierze ich na wycieczkę. Po parkach i dworkach, czas na wycieczkę po sołectwach.

Już w najbliższą sobotę, 9 lipca, trasa Ciuchci zawiezie swoich pasażerów na objazdówkę po sołectwach Grodziska Mazowieckiego. Zaplanowano przejazd przez: Kałęczyn, Janinów, Kozerki, Władków, Makówkę (tu zaplanowano 20-minutową przerwę), Mościska i Adamowiznę. W niedzielę, 10 lipca przejedzie przez: Odrano Wolę, Szczęsne, Radonie, Książenice (z 20-minutową przerwą), Marynin, Urszulin, Opypy i Kady.

Ciuchcia swój bieg będzie zaczynać z ul. Kościuszki (obok budynku Straży Miejskiej). Tam też będzie koniec wycieczek. Sobotnie i niedzielne odjazdy zaplanowano o godz. 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 i 18.00.

W piątek, 8 lipca, w poczekalni dworca PKP między 12.00 a 18.00, będzie dostępna część bezpłatnych biletów. Druga część biletów będzie dostępna u kierownika pociągu przed każdym kursem. Jedna osoba będzie mogła pobrać cztery bilety.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.