Kolejna odsłona „Kina na Obcasach” w pruszkowskim Multikinie. Zgarnij bilety! [WYNIKI]

Kino

Pruszkowskie Multikino zaprasza na specjalne pokazy filmowe w ramach „Kina na Obcasach”. Najbliższy seans już 5 lutego. Tym razem zobaczymy trzecią część filmu „Planeta Singli”

„Kino na Obcasach” to filmowe pokazy dedykowane wszystkim paniom. Multikino dba o to, by repertuar pokazowy spodobał się każdej kobiecie. Na pokazach nie brakuje też słodkich niespodzianek od partnera cyklu, czyli Kinder Bueno. „Kino na obcasach” jest organizowane w wybranych kinach sieci Multikno, w tym również w Pruszkowie w galerii Nowa Stacja.

Najbliższa odsłona „Kina na obcasach” już 5 lutego o godz. 19.00. Na ekranie przedpremierowo zobaczymy „Planetę Singli 3”. To kolejna już część komedii, która zyskuje miano kultowej. Tym razem poznamy perypetie Tomka i Ania, którzy decydują się na ślub. Wesele ma odbyć się na wsi u krewnych Tomka. To spełnienie marzeń Ani. Problem w tym, że na Tomek nie utrzymuje z nimi kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna.

Ale to nie tylko historia Tomka i Ani. Od problemów nie opędzą się również weselni goście – Ola i Bogdan, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośka, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na… Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

Jeśli jesteście ciekawi jak zakończy się ta historia to koniecznie wybierzcie się na seans „Kina na Obcasach”.

My natomiast zapraszamy do zabawy w konkursie, w którym do wygrania będą trzy podwójne zaproszenia na pokaz „Kina na obcasach”. Co trzeba zrobić by wygrać? Należy 1 lutego o godz. 12.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. Wygrają trzy osoby, których maile trafią na naszą skrzynkę jako pierwsze. W treści maila należy podać imię, nazwisko oraz nr telefonu, a w tytule wpisać „Kino na Obcasach”.

WYNIKI
Monika Kostrzewa
Sylwia Pręcikowska
Aleksandra Szczepańska

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.