Kolejna odsłona Dni Pruszkowa

Pruszków

Przed nami kolejny dzień obchodów święta miasta. Dziś impreza przenosi się a skwer im. ZTL „Pruszkowiacy” (teren przy studni oligoceńskiej przy ul. Lipowej).

Atrakcje na mieszkańców będą tu czekać już od godziny 12.00. Wśród nich znajdziemy m.in. animacje, warsztaty, konkursy, zabawy i loterie dla dzieci: chusta animacyjna, bańki mydlane, przeciąganie liny, skoki w workach, chodzenie na szczudłach, mega warcaby XXL, dmuchańce, strefa gastronomiczna, strefy seniorów i młodzieży oraz miasteczko rowerowe
Oczywiście nie może zabraknąć części koncertowej! O godz. 17.30 na scenie zobaczymy Arka Kłusowskiego, który na swoim koncie ma już dwa albumy studyjne, które zebrały bardzo dobre recenzje. Poniżej mała dawka twórczości Arka.

Natomiast już o godz. 19.00 na scenie pojawi się Natalia Kukulska. Artystki nie trzeba przedstawiać. Wiele osób do dziś z nostalgią nuci piosenki „Dłoń”, „Piosenka światłoczuła”, „Czy ona jest”, „W biegu” czy „Im więcej ciebie tym mniej”.

Natomiast na fani nieco mocniejszych tonów będą zadowoleni z kolejnej gwiazdy. W Pruszkowie zagra legenda polskiej muzyki rockowej, czyli zespół Lady Pank. Koncert rozpocznie się o godz.20.30. Zapewne usłyszymy takie hity jak „Tancz głupia tańcz” „Kryzysowa narzeczona”, „Wciąż bardziej obcy”, „Niej niż zero”, „Zostawcie Tytanica” czy „Zawsze tam gdzie ty”.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.