Kolejna edycja Pruszkowskiego Kina Letniego za nami

Kino

Tegoroczna odsłona Pruszkowskiego Kina Letniego już za nami. Widzowie jak zwykle okazali się niezawodni licznie przybywając na każdą projekcję, również mimo niepogody. I za to Wam dziękujemy.

Tegoroczna edycja Pruszkowskiego Kina Letniego to aż dziewięć projekcji filmowych pod gołym niebem. W tym roku filmy można było oglądać w malowniczej scenerii Parku Kościuszki tuż przy pałacyku. 

Jakie pozycje filmowe czekały na gości kina? „La La Land” otworzył cykl pokazów. W repertuarze znalazły się również takie tytuły jak „Snowden”, „Złe Mamuśki”,„Transcendencja”, „Iluzja 2”, „Przełęczy ocalonych”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”,„John Wick 2” i „Nerve”.

Wszystkie pokazy można było oglądać w wakacyjne soboty. Wyjątkiem był 7 sierpnia, kiedy to miejsce kinowego ekranu zajęła muzyczna scena i  inne wydarzenie: „Koncert do północy”.

Publiczność jak zawsze była niezawodna, czego niestety nie można powiedzieć o pogodzie. Jednak nawet w chłodniejsze wieczory ni zabrakło na widowni miłośników kina. – Super impreza. Fajnie, że takie wydarzenia dzieją się w Pruszkowie. Mam nadzieje, że po otwarciu multipleksu w mieście Pruszkowskie Kino Letnie nie zniknie. Zwłaszcza, że to świetna wakacyjna impreza – mówi Marcin. 

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszali Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.