Kolejna edycja „Podwórek Nivea”

Region

Powraca popularny konkurs, w którym do wygrania jest budowa rodzinnego placu zabaw. „Podwórka” powstaną w 40 lokalizacjach w całej Polsce. W ubiegłych latach nagrodę udało się zgarnąć m.in. mieszkańcom Brwinowa.

Zasady są proste. Gminy, spółdzielnie mieszkaniowe lub wspólnoty mieszkańców na stronie konkursu zgłaszają miejsce, w którym chcą powstania placu zabaw. Następnie rozpoczyna się internetowe głosowanie. Każdy z nas raz dziennie może wesprzeć „klinięciem” wybraną lokalizację. W tych z największą liczbą głosów powstaną podwórka sfinansowane przez znanego producenta kosmetyków.

Walka rozpocznie się 5 maja i potrwa do końca czerwca. Do kwietnia jest jeszcze czas na zgłaszanie miejsc. Jak dotąd w naszym regionie wskazano dwa: w Pruszkowie przy ul. Spacerowej i w Cegłowie (gm. Baranów). Sama budowa placów zaplanowana jest w okresie od sierpnia do października.

Wyposażenie, które zapewnia organizator konkursu, to m.in. bocianie gniazdo, huśtawki, piaskownice, skakanki, ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie i ławeczki.

Szczegóły konkursu dostępne są tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.