Kolędy akustycznie w wykonaniu Pectus

Koncert

Wyjątkowy koncert w Michałowicach. 12 stycznia znana grupa Pectus zagra najpiękniejsze polskie kolędy w wersji akustycznej.

Zespołu Pectus nie trzeba przedstawiać fanom muzyki pop. Grupa złożona z czterech braci od pewnego czasu święci triumfy na listach przebojów i zaskarbiła sobie dużą sympatię publiczności. W 2016 r. Pectus wydał płytę pt. „Kolędy przy kominie”, na której znalazły się takie utwory jak „Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Idziemy tu idziemy”, „Bracia patrzcie jeno” czy „Cicha noc”.

Tych najpiękniejszych kolęd nie zabraknie też podczas koncertu w Michałowicach. W wyjątkowej, akustycznej aranżacji zabrzmią dobrze znane i kochane przez pokolenia melodie. Występ odbędzie się w najbliższy piątek, 12 stycznia, o godz. 19.00 w kościele w Michałowicach. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe