Kolędowanie nadziei

Spotkanie

Muzeum Dulag 121 zaprasza na wyjątkowe rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe. Impreza odbędzie się 29 grudnia o godz. 16.00.

Jak co roku w ostatnią sobotę grudnia zostanie zorganizowane „Kolędowanie nadziei”. To już stały punkt w kalendarzu kulturalnym Pruszkowa. Tym razem warsztaty bożonarodzeniowe odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury, który wspólnie z Muzeum Dulag 121 i Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści organizuje to wydarzenie.

Atrakcji jak zwykle nie zabraknie. – Obok opowieści świątecznej i wspólnego kolędowania będziemy miedzy innymi budować z klocków, tworzyć ilustracje przestrzenne i książeczki pop-up, a także konstruować mechaniczne zabawki oraz bawić się z Bajkostworami – wyliczają organizatorzy. – Oprócz tego Aleksandra Tkaczyk, wspólnie z zespołem w składzie Przemysław Skałuba i Mariusz Dropek, nauczy nas kilku bożonarodzeniowych kolęd i pastorałek. Na uczestników czekają również gwiazdkowe prezenty i słodki poczęstunek! – dodają.

Celem „Kolędowania” jest zachęcenie mieszkańców do wspólnego spędzania czasu i połączenia tradycji kolędowania z twórczymi warsztatami dla małych i dużych.

– Podczas tegorocznego Kolędowania Nadziei dołączymy do zbiórki organizowanej przez Fundację Świętego Mikołaja. Wszystkie fundusze zebrane podczas wydarzenia zostaną budowę szkoły dla dzieci z Aleppo – jednego z tych miast, które podczas wojny w Syrii ucierpiały najbardziej – podkreślają organizatorzy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 grudnia w Muzeum Dulag 121 tel: (22) 758 86 63, dulag@dulag121.pl. Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona!)

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11357

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8929

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8413

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5746