Kocie piękności w ten weekend w Pruszkowie

Pruszków

W ten weekend w Pruszkowie pojawią się koty rasowe. Wydarzenie adresowane jest nie tylko do hodowców, ale wszystkich osób, które kochają miauczące czworonogi.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od godz. 10.00 do 17.00. Pojawią się tam hodowcy z całej Polski, a nawet z zagranicy. Oznacza to, że gości przywita znaczna ilość kocich piękności.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19 i 20 marca. Zarówno w sobotę jak i niedzielę, około godziny 11.30 sędziowie będą wybierać najpiękniejszego kociaka, kastrata i kota dorosłego. Warto dodać, że kocie piękności będą oceniane przez sędziów felinologicznych z Polski, Belgii i Estonii.

– Na wystawie każdy z sędziów wybierze spośród ocenianych przez siebie kotów jednego przedstawiciela danej kategorii, nominując go do konkursu Best In Show. Konkurs Best In Show w sobotę odbędzie się o 15.30 , a w niedzielę o 15.00– czytamy dalej na stronie organizatora.

Dodatkowo w trakcie wystawy będzie prowadzona zbiórka rzeczy dla kotów w Ukrainy. Zbierane będą m.in. transportery, posłanka, krótkie wędki, kuwety, karma, żwirki, szelki, podkłady.

Bilety to kupienia przed wejściem na wystawę. Normalny – 15 zł, ulgowy – 10 zł,

Start: 19 i 20 marca, godz. 10.00-17.00.
Miejsce: Hala Sportowa Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kocie piękności w ten weekend w Pruszkowie”

  1. Ania pisze:

    Radka Ziza to piękna kotka !

  2. Daro pisze:

    Rosyjski niebieski to najpiękniejszy kot !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły