Kocie piękności w ten weekend w Pruszkowie

Pruszków

W ten weekend w Pruszkowie pojawią się koty rasowe. Wydarzenie adresowane jest nie tylko do hodowców, ale wszystkich osób, które kochają miauczące czworonogi.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od godz. 10.00 do 17.00. Pojawią się tam hodowcy z całej Polski, a nawet z zagranicy. Oznacza to, że gości przywita znaczna ilość kocich piękności.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18 i 19 marca. W sobotę konkurować ze sobą będą koty dorosłe w WCF Ringu Adult i WCF Ringu Kitten, w niedzielę zaś kocięta wszystkich ras w konkursie WCF Junior Ring oraz koty kastrowane w WCF Neuter Ring.

– Wystawa jest nie tylko świętem dla hodowców kotów – stanowi również świetny sposób na miłe, rodzinne spędzenie czasu. W sobotę 18 marca zwiedzający będą mogli głosować na „Kota Publiczności” i wybrać tego kota, który ich zdaniem jest najpiękniejszy. Wybrany kot w niedzielę otrzyma puchar „Kota Publiczności” ufundowany przez Polski Związek Felinologiczny.0– czytamy na stronie organizatora.

Bilety to kupienia przed wejściem na wystawę. Normalny – 15 zł, ulgowy – 10 zł,

Start: 18 marca godz. 10.00-16.00, 19 marca godz. 10.00-15.00.
Miejsce: Hala Sportowa Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.