Kocie piękności na wystawie w Pruszkowie

Wystawa

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych na dobre zagościła w Pruszkowie. Jak co roku na hali sportowej Znicz będzie można podziwiać najpiękniejsze koty.

Publiczność będzie miała okazję podziwiać najróżniejsze rasy kotów, które zostaną ocenione w specjalistycznych konkurencjach przez międzynarodowy skład sędziowski. Na sobotę przewidziano konkurencje dla kociąt wszystkich ras, natomiast w niedzielę będą rywalizować koty dorosłe.

Warto zaznaczyć, że wystawa kotów to nie tylko impreza dla hodowców. Jak zawsze na wystawie można spotkać również sprzedawców renomowanych karm i artykułów dla zwierząt. Dodatkowo hodowcy chętnie służą radą i pomocą.

Jak już wspominaliśmy nie będzie to tylko impreza dla hodowców, bowiem wystawie będą towarzyszyć targi zoologiczne. Pojawią się na nich renomowanie producenci karm i artykułów dla zwierząt, w szczególności kotów.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się w pruszkowskiej hali Znicz przy ul. Bohaterów Warszawy 4 już 5 i 6 października.
Wstęp w godz. 10-17. Bilety do kupienia przy wejściu na wystawę : 15 zł normalne, 8 zł ulgowe, dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Kocie piękności na wystawie w Pruszkowie”

 1. misiek pisze:

  najfajniejsze są dachowce pręgowane 😉

 2. Ja pisze:

  wypadałoby dodać dla kogo są przewidziane te bilety ulgowe!

 3. Daro pisze:

  Kocur i Kotka do Tworek ! Natychmiast

 4. WSC pisze:

  Nie głupie tylko nieszcześliwe Kocurze. Trochę więcej inteligencji ! Taka jest niestety kolej rzeczy !

 5. Kocur pisze:

  Głupie zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe