Kobranocka rozgrzeje Raszyn

Raszyn

Fani rockowych brzmień mogą zacierać ręce. Już 19 maja w Centrum Kultury Raszyn wystąpi zespół Kobranocka.

Ponad dwadzieścia lat na scenie, wiele wspaniałych koncertów i jeszcze więcej przebojów. Członkowie zespołu Kobranocka ani myślą przechodzić na emeryturę, co niezwykle cieszy ich wiernych fanów. 19 maja w raszyńskim Centrum Kultury będzie niezwykle gorąco. Wszyscy czekają na takie utwory jak: „Kocham Cię jak Irlandię”, „List z pola boju”, „Biedna pani” czy „Twoje oczy niebieskie”.

Przez lat skład zespołu ulegał zmianie. Obecnie ekipa Kobranocki liczy cztery osoby. Nieustannie, od 1985 roku, w zespole gra jego założyciel Andrzej „Kobra” Kraiński, którego domeną jest śpiew i gitara. Od 1987 roku po mistrzowsku z perkusją obchodzi się Piotr „Vysol” Wysocki. Gitara basowa, śpiew i klawisze – to z kolei zestawienie, które odpowiada Jackowi Bryndalowi. „Szybki Kazik” miał kilkuletnią przerwę, ale w 1996 roku powrócił do zespołu. Od 2004 roku w składzie Kobranocki jest również gitarzysta Jacek Moczadło.

Kobranocka to zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Starsze pokolenie darzy artystów ogromnym sentymentem, ale również obecnym 20-latkom piosenki „Kobry” i przyjaciół nie są obce. 19 maja o 19.00 w Centrum Kultury Raszyn nadarza się znakomita okazja, aby wybrać się w rockową podróż. 

Bilety w cenie 30 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Wejściówki można kupić w dniach 16-18 maja w godz. 17.00-19.00 bądź godzinę przed koncertem.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.