Klub jogi śmiechu w Podkowie

Podkowa Leśna

Utarło się, że śmiech to zdrowie. Na pewno dobry humor pomaga nam w wielu sytuacjach, ale nie zawsze jesteśmy w stanie zdobyć się na uśmiech. Jednak jest sposób, aby to zmienić. Jak? Odpowiedź na zajęciach „Klubu jogi śmiechu” w Podkowie Leśnej.

Żyjemy w ciągłym biegu, stresie, nie mamy na nic czasu. W Podkowie Leśnej rusza grupa wsparcia, której celem jest pomoc osobom szukającym motywacji oraz wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Zajęcia mają pozwolić uczestnikom na odkrycie własnych potrzeb i celów.

Warto dodać, że zajęcia będą połączone z „Klubem śmiechu jogi”. Co to takiego? Joga jest powszechnie znana i w najprostszym ujęciu, poprzez odpowiedni trening i dyscyplinę duchową, pozwala na rozpoznanie rzeczywistości. Joga śmiechu to nic innego jak ćwiczenia śmiechowe i oddechowe połączone z ćwiczeniami relaksacyjnymi.

Jaki jest cel zajęć? Każdy uczestnik ma szansę poznać najgłębszy poziom transu śmiechu. Dodatkowo regularne ćwiczenia pozwalają na zwiększenie pewności siebie. Wiąże się to także z dawką ogromnego humoru oraz dobrą zabawą. Joga śmiechu daje możliwość odkrycia własnego potencjału.

Start zajęć został zaplanowany na 10 maja i będą się odbywały w każdy wtorek w godzinach 18.30-20.30. Udział w nich jest bezpłatny. Ćwiczenia poprowadzi Elżbieta Dybińska, psycholog, coach i trener jogi śmiechu.

Jak zapisać się na zajęcia? Wystarczy udać się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Podkowie przy ul. Błońskiej 46/48 bądź zadzwonić pod numer 22 729 10 82.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe