Klasyka w Parku

Grodzisk Maz.

Grodzisk Mazowiecki nie zwalnia tempa i powraca z kolejnymi imprezami plenerowymi.

Tradycyjnie w okresie wakacyjnym Grodzisk Mazowiecki zaprasza na Klasykę w Parku, czyli niedzielne koncerty w Parku Skarbków. Impreza odbywać się będzie wszystkie niedziele lipca i sierpnia o godzinie 16.

W najbliższą niedzielę 12 lipca Kwartet Smyczkowy Fuerte zaprezentuje nam koncert „Muzyka Polska”. Kwartet powstał w 2006 roku. Jego skład tworzą absolwenci Akademii Muzycznej w Warszawie, Białymstoku i Poznaniu, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach mistrzowskich, grając w orkiestrach i zgłębiając wiedzę muzyczną oraz warsztat artystyczny.

Zespół ma za sobą wiele zagranych koncertów scenicznych, plenerowych, podczas ceremonii i uroczystości rodzinnych, a także podczas spotkań firmowych, czy biznesowych.

Dysponujemy szerokim, ciekawym i zróżnicowanym repertuarem, począwszy od muzyki klasycznej po rozrywkową, filmową, musicalową.

Filip Szymaniak – skrzypce

Mikołaj Jendrysiak – skrzypce

Justyna Górska – altówka

Adam Misiak – wiolonczela

 

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.