Klasyka w parku: W tanecznym rytmie

Grodzisk Maz.

To już ostatni z wakacyjnych koncertów z cyklu „Klasyka w parku”. Tym razem W Parku Skarbków wystąpi Mieszko Brass Band.

Ostatni wakacyjny koncert upływnie „W tanecznym rytmie”. Na scenie zobaczymy Mieszko Brass Band, zespół który od wielu sezonów gra na całym świecie. Muzycy występują na co dzień w teatrach, klubach jazzowych i na zagranicznych statkach pasażerskich, bawiąc i tworząc nastrój odpowiedni do każdego rodzaju muzyki. Mogą się poszczycić uczestnictwem w takich wydarzeniach jak oficjalne przyjęcia w Pałacu Prezydenckim i Ambasadzie Brytyjskiej czy akcje społeczne organizowane przez WOŚP, PCK i inne instytucje.

Kierownikiem muzycznym i menagerem zespołów jest Mieszko Winczowski, multiinstrumentalista od lat występujący na scenach warszawskich, a najczęściej można go było usłyszeć w teatrze muzycznym Sabat i big bandzie radia Jazz. Jako muzyk sesyjny nagrywał płyty ze sławami muzyki rozrywkowej i jazzowej. Ostatnie piętnaście lat Mieszko spędził na statkach pasażerskich, występując z sukcesami przed niezwykle wymagającą publicznością z całego świata.

Miejsce: Park Skarbków
Start: godz. 16.00, 30 sierpnia
Wstęp wolny
Ilość miejsc siedzących ograniczona

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.